Academic project “Menu for Justice – Toward of a European Curriculum Studiorum in Judicial Studies” (JUSTMEN)

Projektu “Menu for Justice — Toward of a European Curriculum Studiorum in Judicial Studies” buvo siekiama apžvelgti reguliavimo ir praktines kliūtis, su kuriomis susiduria Europos šalys, vykdydamos teisinių mokymo programų reformą. Projektu buvo siekiama kritiškai įvertinti mokymo turinį.

Akademinis projektas “Menu for Justice — Toward of a European Curriculum Studiorum in Judicial Studies” (JUSTMEN) buvo baigtas išleidus dvi knygas:

(1) Amato R., Berkman T., Carp R., et al. Legal Education and Legal Training in Europe. Ed. D. Piana, P. Langbroek, T. Berkman, O. Hammerslev and O. Pacurari. The Hague: Eleven International Publishing, 2013;

(2) Pasquale Policastro, ed. Towards Innovation in Legal Education. The Hague: Eleven International Publishing, 2013.

Šiame projekte VDU (de facto, skyriaus mokslininkai) buvo vieni iš partnerių ir atstovavo Lietuvai tarp visų ES ir kai kurių kitų ES nepriklausančių šalių. Projektą koordinavo Bolonijos universitetas.

Projekto vykdytojas doc. dr. Tomas Berkmanas