VDU Verslo praktikų centras kviečia registruotis į „Verslumo akademiją“!

Įvairios veiklos suteikia galimybę bet kurios studijų programos studentams išmokti dirbti komandoje, užmegzti pažintis, įgyti kompetencijų, itin reikalingų bet kurioje darbinėje veikloje!

Studijuodamas „Verslumo akademijoje“ Tu:

  • Vyksi į stovyklas. Jų metu tu tapsi Verslo praktikų centro dalimi, subursi savo ateinančio pusmečio komandą ir laužysi galvą spręsdamas įmonės jums mestą iššūkį.
  • Įgysi patirties – praktikos verslo sektoriuje. Užmegsi naudingus ryšius bendradarbiaudamas su įmonių atstovais. Prisiimsi atsakomybę už įmonės Tau patikėto iššūkio sprendimą.
  • Dalyvausi mentorystės programoje. Turėsi asmeninį mentorių, kurio vedamas dirbsi ties asmeniniu tobulėjimu. Mentorius taip pat suteiks konsultacijas ir sprendžiamo įmonės iššūkio klausimais.
  • Turėsi galimybę dirbti ir iššūkius (o ateityje ir gyvenime kylančias problemas) spręsti pasitelkdamas tokias tarptautines, pripažinimą pelniusias ir inovatyvias metodikas kaip Design Thinking.
  • Kas savaitę paskaitose matysi vis naują lektorių – savo srities profesionalą, todėl vieno kurso metu turėsi galimybę išgirsti gyvenimiškas patirtis iš pirmų lūpų ir papildyti savo žinių bagažą plataus spektro temose.

Jei skaitydamas šį skelbimą Tu jau nenustygsti vietoje ir trokšti patirti kažką naujo, pildyk registracijos anketą ir ruošk kuprinę pirmajai stovyklai!
Metus laiko trunkanti programa ne tik įsirėš į atmintį kaip neįkainojama patirtis; pasirinkus, Tavo baigiamajame diplome ji atsispindės kaip 33 ECTS kreditų apimties gretutinės studijos.

Registruotis kviečiame iki rugsėjo 16 d.: http://bit.ly/2wB89Cj