VDU Teisės fakultetas ketina bendradarbiauti su Baltarusijos Polocko valstybinio universiteto Teisės fakultetu

wp_20161104_14_01_30_pro2016 m. lapkričio 4 d. VDU Teisės fakultete lankėsi Baltarusijos Polocko valstybinio universiteto (PVU) Teisės fakulteto delegacija, vadovaujama Fakulteto dekanės doc. Iryna Vegera. Susitikimo metu su PVU Teisės fakulteto atstovais buvo aptariamos bendradarbiavimo galimybės bendros projektinės ir mokslinės veiklos, atskirų su studijomis siejamų veiklų srityse. Susitikimo metu pasirašyto memorandumo pagrindu PVU Teisės fakultetas ir VDU Teisės fakultetas ketina bendradarbiauti rengiant projektus ir konferencijas, keičiantis moksline informacija, organizuojant studentų teisės klinikas ir vasaros mokyklas, realizuojant studentų ir dėstytojų mobilumą.