Teisės fakulteto studentei – vardinė notarės V. Jarienės stipendija

Vytauto Didžiojo universiteto ilgalaikio bendradarbiavimo sutarties su notare Virginija Jariene (Kauno miesto 4-asis notaro biuras) pagrindu tęsiamas įvairiapusis bendradarbiavimas ir socialinė partnerystė teisiniais, švietimo, akademiniais ir kitais klausimais.

Šiemet vardinė notarės V. Jarienės stipendija įteikta Teisės fakulteto studentei Živilei Žygienei už geriausią baigiamąjį darbą civilinės teisės srityje, pavadinimu „Ar iš anksto sutartų nuostolių (angl. liquidated damages) prilyginimas netesyboms atitinka teisingumo ir protingumo principus?“ (vadovas – dr. Vygantas Malinauskas).

„Jauniems žmonėms būtina padėti siekti išsikeltų tikslų ir prasmingų rezultatų. Tikimės, jog ši stipendija paskatins studentus tapti savo srities profesionalais, toliau tyrinėti ir skleisti pažangias idėjas“, – viliasi notarė V. Jarienė.

Stipendija apdovanota studentė Živilė Žygienė nuoširdžiai dėkoja notarei V. Jarienei už paskatinimą siekti aukščiausių rezultatų. „Kaip ir dauguma studentų, įdėjau labai daug laiko ir pastangų į baigiamojo magistrinio darbo rengimą, tačiau dažniausiai atrodo, kad galima dar geriau, todėl tikrai nesitikėjau, kad būtent mano darbas bus išrinktas geriausiu. Gauti ne tik gerą įvertinimą už įdėtas pastangas, bet dar ir stipendiją yra be galo malonu. Ši notarės iniciatyva iš tiesų patvirtino mano įsitikinimą, jog visada verta tai, ką darai, stengtis atlikti geriausiai, kiek tik tuo metu leidžia tavo žinios ir sugebėjimai“, – pasakoja Živilė Žygienė.

VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centro mokslo paslaugų vadybininkės Mildos Žaliauskaitės teigimu, bendradarbiavimas su notare suteikia galimybę įvertinti gabius, talentingus studentus už įdėtas pastangas, paskatinti juos siekti dar geresnių rezultatų, tapti savo srities specialistais.