Kviečiame į Jessup Moot Court Competition pristatymą!

Visus teisės studentus ir kitus besidominčius kviečiame į viešą renginį, kuriame bus pristatomas didžiausias pasaulyje teismo inscenizacijos konkursas – Jessup.
Renginio metu bus rodomas tarptautinėje arenoje pripažintas filmas „ALL RISE: Journeys to a Just World“. Konkurso organizatoriai ir filmo rėmėjai – International Law Students Association (ILSA) ir White & Case LLP.

Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition – prestižiškiausias ir didžiausias pasaulyje teismo inscenizacijos konkursas, kuriame dalyvauja daugiau kaip 2000 teisės studentų iš daugiau kaip 600 universitetų, atstovaujančių 90 valstybių. Konkursas vyksta jau 60 metus iš eilės.
Daugiau apie konkursą: https://www.ilsa.org/about-jessup/

ALL RISE – tai dokumentinis filmas apie 7 teisės studentus iš Indijos, Izraelio, Jamaikos, Palestinos, Rusijos, Singapūro ir Ugandos, kurie varžosi Jessup konkurse. Šie teisės studentai dalyvauja nacionalinėse Jessup konkurso atrankose, vėliau patenka į finalą Washington, D.C., kuriame jų lauks didelis išbandymas – geriausi pasaulio teisės studentai ir jų žinias vertinantys teisėjai, įskaitant esamus teisėjus iš Tarptautinio Teisingumo Teismo. Tai filmas apie iššūkius, naujas patirtis ir išbandymus, kuriuos studentai patiria dalyvaudami Jessup teismo inscenizacijos konkurse.

Filmo pristatymo video: https://www.youtube.com/watch?v=-u5Xcpa0big&t=1s