Kviečiame į Tarptautinio baudžiamojo teismo teisininko Michael Herz viešą paskaitą!

Vasario 7 d. VDU Teisės fakultete viešą paskaitą „Practising as a Lawyer at the International Criminal Court” skaitys Tarptautinio baudžiamojo teismo teisininkas Michael Herz.

Michael Herz nuo 2010 metų tapo Anglijos ir Velso advokatūros nariu ir pastaruosius devynerius metus dirba baudžiamosios teisės srityje. Šiuo metu jis yra Tarptautinio baudžiamojo teismo teisininkas, gynybos taryboje teikiantis teisinius patarimus teismo posėdžiuose atstovaujantiems gynėjams. Prieš tai jis ėjo teisininko, dirbančio Tarptautinio baudžiamojo tribunolo buvusiajai Jugoslavijai apeliacijų teisėjams, pareigas; buvo vyriausiuoju teisininku gynybos grupėje, atstovaujančioje įtariamiesiems neeiliniuose Kambodžos teismų rūmuose; teisininku baudžiamojo persekiojimo bylose Tarptautiniame baudžiamąjame tribunole Ruandoje; bei buvusio Liberijos prezidento Charleso Tayloro gynybos komandos teisinis konsultantas byloje prieš jį Siera Leonės specialiajame teisme.

Laikas: vasario 7 d. 18 val.

Vieta:   VDU Teisės fakultete, 206 aud. (Jonavos g. 66).