Kviečiame į tarptautinę konferenciją „Advokato veikla. Apie naujas galimybes, pinigus, galią, malonumą ir…. profesinį „perdegimą“

Kviečiame visą VDU bendruomenę į Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos ir Lietuvos advokatūros tarptautinę konferenciją „Advokato veikla. Apie naujas galimybes, pinigus, galią, malonumą ir…. profesinį „perdegimą“, kuri šiemet vyks 2020-11-27 d. tik virtualiai. Konferencijos pradžia: 9:30 val., pabaiga – 16.10 val.

Advokatai ir advokatų padėjėjai, kurie nori gauti kvalifikacinius balus, kviečiame registruotis per portalą www.LAshop.lt, o neturintys prisijungimo – stebėti konferencijos transliaciją per Facebook paskyrą „Lietuvos jaunųjų advokatų asociacija – LJAA“.

Konferencijos tikslai – atsakyti į klausimus:

• Ar švietimo sistema ruošia naujos kartos teisininkus?
  • Ar advokatai gali atrasti ne „standartinių“ paslaugų nišų?
  • Koks advokatų vaidmuo priimant verslo sprendimus valdybos sudėtyje, valdant šeimos turtą, planuojant viešųjų ryšių kompaniją ar kuriant teisinių paslaugų platformas?
  • Ko mes galime pasimokyti iš užsienio šalių praktikos?
  • Advokato veikla ateityje – pinigai, galia ir malonumas ar galimybė lengvai „perdengti“ profesiškai?

Konferencijoje dalyvaus pranešėjai iš universitetų, advokatų kontorų atstovai, teisininkai iš tarptautinių įmonių ir organizacijų JAV, Prancūzijoje, Singapūre ir Liuksemburge, LJAA skyrių Vokietijoje ir Ispanijoje atstovai bei verslo atstovai:

– Įžanginis žodis (Advokatūros Tarybos pirmininkas prof. dr. Ignas Vėgėlė, MRU Teisės mokyklos dekanė prof. dr. Lyra Jakulevičienė ir Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos prezidentas dr. Edvinas Meškys);

– „LJAA Metų Advokato Padėjėjas“ ir „LJAA Metų Jaunasis Advokatas“ konkurso apdovanojimai;

– Pranešimai / diskusija. Ar švietimo sistema ruošia naujos kartos teisininkus? (prof. dr. Tomas Davulis (VU), prof. dr. Lyra Jakulevičienė (MRU) ir dr. Aušrinė Pasvenskienė (VDU));

– „MAGNUSSON“ DISKUSIJŲ PANELĖ: Naujosios advokato funkcijos: nuo arbitro, mediatoriaus, bankroto administratoriaus iki atitikties, AML, duomenų apsaugos pareigūno ar lektoriaus (dalyviai: Marius Endzinas, akad. prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius, Liudas Karnickas, Jekaterina Govina, Justinas Jarusevičius ir Vincentas Zabulis);

– „AMBERLO“ DISKUSIJŲ PANELĖ: Advokato vaidmuo versle. Naujos veiklos nišos ir jų teisiniai pavojai (dalyviai: Aidas Kavaliauskas, Orijana Mašalė, Paulius Docka, dr. Robertas Čiočys, Gediminas Laucius, Artūras Jonkus);

– Advokato „nemokama“ veikla. Ar Konstitucinė teisė gauti teisinę pagalbą yra efektyvi? (Mindaugas Kukaitis);

– DISKUSIJŲ PANELĖ: Advokato veikla. Užsienio patirtis (dalyviai: Gerald Eiswein Bielauskas; Gedas Ramanauskas, Mantvydas Bucys, dr. Mazvydas Michalauskas, Alvyda Ušinskaitė, Yvonne Goldammer, Aliona Bitkivskaja);

– Teisinių paslaugų produktizavimas veiklos efektyvinimui (Neringa Petrauskaitė);

– Daugiau advokato veiklos darbo nišų – daugiau pinigų, galios ir malonumo ar daugiau profesinio „perdegimo“ rizikos? (gydytoja Yuliya Asovskaja).

Konferencijos moderatorius – Dainius Radzevičius, Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas.

Konferenciją remia: Amberlo, Magnusson Lietuva, Primus Law Firm, Countline mokymai, Lietuvos advokatūra ir Mykolo Romerio universitetas. Informacinis rėmėjas – INFOLEX.

Konferenciją organizuoja LJAA Valdyba: dr. Edvinas Meškys, Vincentas Zabulis, Antanas Jonikaitis, Marta Matiukevič, Greta Kubiliūnaitė, Artūras Ždanovičius ir Giedrius Abromavičius.