Kviečiame dalyvauti Moksleivių teisinio švietimo programoje 2018!

Europos Studentų Teisininkų Asociacija (ELSA), veikianti 44 šalyse ir turinti daugiau nei 50 000 narių teisininkų, organizuoja nacionalinio masto teisinio ugdymo projektą – Moksleivių teisinio švietimo programą 2018 (MTŠP’18), skirtą visų Lietuvos bendrųjų bei profesinių 9-12 klasių moksleiviams.

ELSA Lietuva aktyviai siekia, jog Lietuvos moksleiviai domėtųsi ir gilintų savo teisines žinias, susipažintų su teisininkų bendruomene bei lavintų savo asmeninius gebėjimus. Esminis šio renginio tikslas – ugdyti politiškai aktyvų ir sąmoningą tautos narį, turintį esmines, praktiniam gyvenimui būtinas žinias, supažindinti moksleivius su teisine sistema ir atkreipti visuomenės dėmesį į teisinio švietimo stygių mokyklose.

Renginio Koncepcija

Daugiau info