Įteikta vardinė notarės V. Jarienės stipendija

Vytauto Didžiojo universiteto ilgalaikio bendradarbiavimo su notare Virginija Jariene (Kauno miesto 4-asis notaro biuras) pagrindu tęsiamas įvairiapusis bendradarbiavimas ir socialinė partnerystė teisiniais, švietimo, akademiniais ir kitais klausimais.

Šiemet vardinė notarės V. Jarienės stipendija įteikta Teisės fakulteto studentei Gintarei Suškovaitei už geriausią baigiamąjį darbą civilinės teisės srityje, pavadinimu „Palikimo priėmimo pripažinimas tarpvalstybinio paveldėjimo atveju (pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) Nr. 650/2012)?“ (vadovas – prof. dr. Julija Kiršienė).

„Jauniems žmonėms būtina padėti siekti išsikeltų tikslų ir prasmingų rezultatų. Tikimės, jog ši stipendija paskatins studentus tapti savo srities profesionalais, toliau tyrinėti ir skleisti pažangias idėjas“, – viliasi notarė V. Jarienė.

Stipendija apdovanota studentė Gintarė Suškovaitė nuoširdžiai dėkoja notarei V. Jarienei už paskatinimą siekti aukščiausių rezultatų. ,,Buvo labai netikėta sulaukti notarės pripažinimo, todėl džiaugiuosi, kad ilgo ir sunkaus darbo dėka nelikau nepastebėta. Tai dar labiau mane skatina ir motyvuoja siekti karjeros aukštumų savo profesinėje srityje’“, – pasakoja Gintarė Suškovaitė.

VDU TF absolventų draugijos pirmininkės Mildos Žaliauskaitės teigimu, bendradarbiavimas su notare suteikia galimybę įvertinti gabius, talentingus studentus už įdėtas pastangas, paskatinti juos siekti dar geresnių rezultatų, tapti savo srities specialistais.