„Intermedix Lietuva“ stipendijų konkursas aktyviausiems VDU studentams

Vytauto Didžiojo universitetas bendradarbiaudamas su UAB „Intermedix Lietuva“ įsteigė septynias vienkartines 200 eurų dydžio stipendijas, kurias antrus metus iš eilės, skirs III-IV kurso bakalauro, vientisųjų arba I-II magistrantūros studijų studentams, turintiems gerus studijų rezultatus (paskutinio semestro vidurkis turi būti ne žemesnis, kaip devyni balai) bei ypač pasižymėjusiems socialinėje ar visuomeninėje veikloje universitete ir už jo ribų.

Studentai, norintys dalyvauti konkurse UAB „Intermedix Lietuva“ įsteigtai stipendijai gauti iki š. m. gegužės 31 d. el. paštu: studentas@vdu.lt turi pateikti:

laisvos formos motyvacinį laišką stipendijai gauti
savo gyvenimo ir (ar) veiklos aprašymą, kuriame atsiskleistų socialinė ir (ar) visuomeninė veikla universitete ir už jo ribų
Stipendijos geriausiems studentams šiose studijų srityse:

1 stipendija – Humanitarinių mokslų;

1 stipendija – Menų;

2 stipendijos – Socialinių mokslų;

2 stipendijos – Technologijos mokslų;

1 stipendija – Fizinių ir biomedicinos mokslų.

Sprendimą dėl stipendijos skyrimo priima komisija, sudaryta iš UAB „Intermedix Lietuva“ ir universiteto atstovų. Nesant tinkamų kandidatų konkrečioje studijų srityje, komisijos sprendimu, stipendijos gali būti perskirstytos tarp studijų sričių.

Paskirtos UAB „Intermedix Lietuva“ įsteigtos vardinės stipendijos bus iškilmingai įteikiamos iki 2017-2018 m. m. pavasario semestro pabaigos.

Apie stipendijos steigėją

UAB „Intermedix Lietuva“ yra tarptautinė kompanija, teikianti technologijomis grįstus pajamų ciklo, veiklos valdymo bei duomenų analizės sprendimus sveikatos apsaugos organizacijoms Jungtinėse Amerikos Valstijose, tarp jų – gydytojams, klinikoms, ligoninėms.

Įmonės misija – tarnauti tiems, kurie gelbsti gyvybes. Vadovaudamasi ja, Intermedix teikia išskirtines paslaugas, palaiko sėkmingus ryšius su klientais ir padeda jiems kurti aukščiausios kokybės pacientų priežiūros patirtis. Kaune nuo 2014-ųjų veikiančiame Intermedix Lietuva paslaugų centre dirba beveik 700 specialistų ir jis sparčiai plečiasi.