Advokatams ir jų padėjėjams – mokymai „Intelektinės nuosavybės teisė“

Nuo šių metų gegužės 9 d. Vytauto Didžiojo universitetas įtrauktas į Lietuvos advokatūros akredituotų institucijų sąrašą – VDU tapo akredituotu vykdyti Advokatūros pripažįstamus mokymus advokatams bei advokatų padėjėjams. Maloniai kviečiame susipažinti su artimiausiais VDU Teisės fakulteto mokymais „Intelektinės nuosavybės teisė“, kurie vyks gegužės 21-25 d. ir 28-30 d., 15–17.30 val., VDU Teisės fakultete (Jonavos g. 66-206).

Mokymus ves VDU prof. Jay Erstling.

Intelektinės nuosavybės teisės tikslas yra apsaugoti kūrėjų teises. Ja siekiama paskatinti technologinę plėtrą, meninę saviraišką bei išradimus. Intelektinės nuosavybės teisės studijų dalyke siekiama aptarti intelektinės nuosavybės teisę remiantis tradicinėmis sampratomis; apibrėžti svarbiausias intelektinės nuosavybės teisės sąvokas bei intelektinės nuosavybės teisių apsaugos sistemą, nustatyti šios teisės šakos šaltinius ir išmokyti juos tinkamai taikyti; taip pat išmokyti identifikuoti pagrindinius intelektinės nuosavybės teisės institutus ir jų principus bei nustatyti, kokia apsaugos sistema taikytina atitinkamam objektui. Be to, kurso metu bus aptariamos šiandieninės intelektinės nuosavybės apsaugos aktualijos, tarptautiniu lygmeniu intelektinę nuosavybę reglamentuojančios sutartys bei susitarimai.

Daugiau informacijos ir registracija