VDU TF – pirmą kartą dėstomo naujo dalyko „Transporto teisė” paskaitos, kurias dėstys Kembridžo universiteto absolventas

Nuo 2015 m. birželio 15 d. Teisės fakulteto studentai klausys pirmąkart į fakultetą atvykstančio Swansea universiteto teisės mokyklos profesoriaus, Kembridžo universiteto absolvento – prof. Andrew Tettenborn – paskaitų. Profesorius dėstys kursą „Transporto teisė“.

11536029_10155727684585457_1544242510901294554_n[1][1]Andrew Tettenborn yra tarptautinio lygio savo srities specialistas, mokslinę veiklą vykdantis komercinės, deliktų ir transporto teisės srityse. Profesorius yra Kembridžo universiteto absolventas, ilgametis šio universiteto profesorius. Šiuo metu pagrindinė profesoriaus darbovietė Swansea universitetas Velse, Jungtinėje Karalystyje.

Profesorius taip pat yra kviečiamas skaityti paskaitas tiek mokslininkams, tiek profesionaliems teisininkams praktikams kitose šalyse ir tarptautinėse konferencijose, buvo vizituojantis profesorius Australijoje Melburno universitete, JAV Konektikuto ir Klivlendo Case Western Reserve universitetuose, Šveicarijoje Ženevos universitete.

Profesorius yra mokslinių knygų autorius ir redaktorius, daugybės mokslinių publikacijų autorius.

Daugiau apie prof. Andre Tettenborn galima paskaityti čia:
http://www.swansea.ac.uk/law/istl/members/professorandrewtettenborn/