VDU TF dėstytojos laimėjo tiesiogiai iš Europos Sąjungos biudžeto finansuojamą Jean Monnet projektą -Europos Sąjungos baudžiamoji teisė ir politika!

Norime pasidžiaugti, kad VDU Teisės fakulteto dėstytojoms prof. Editai Gruodytei ir doc. Saulei Milčiuvienei, vienintelėms Lietuvoje, pavyko laimėti tiesiogiai iš Europos Sąjungos biudžeto finansuojamą Jean Monnet projektą ‑Europos Sąjungos baudžiamoji teisė ir politika. Konkurencija šioje projektų grupėje buvo tikrai didelė – iš gautų 833 paraiškų buvo finansuota tik 141 paraiška.

2017 m. lapkričio 27-28 dienomis abi projekto dalyvės dalyvavo Jean Monnet organizuotame renginyje Kick -off meeting and Biennial Conference -A turning point for Europe, pritraukusiame daugiau nei 300 dalyvių iš įvairių valstybių. Pirmoji diena buvo skirta aptarti klausimus, kurie kyla įgyvendinant projektus bei pasidalinti projekto vykdytojų gerąja praktika. Antroji konferencijos diena buvo skirta ES ateities perspektyvų analizei. Diskutuota apie ES ekonominę ir pinigų sąjungą, ES biudžeto formavimo perspektyvas, bendrą gynybos politiką, globalizacijos iššūkius, bei socialinę politiką. Dalis konferencijoje darytų pranešimų buvo filmuojami ir yra prieinami internetu.

Pranešame, kad jau pavasario semestre bus siūlomas dalykas „Europos Sąjungos baudžiamoji teisė ir politika”. Kviečiame aktyviai registruotis.

Plačiau apie rengiamą dalyko modulį galima pasiskaityti čia: