VDU Teisės klinika pradėjo bendradarbiauti su Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmais

 

Šių metų gegužės 9 d. Vytauto Didžiojo Universitetas ir Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria siekiama teikti nemokamas teisines konsultacijas rūmų nariams. Vytauto Didžiojo Universitete sėkmingai veikianti Teisės Klinika yra subūrusi stiprią profesionalų ir studentų komandą, kuriems taikomi itin griežti kriterijai, jog galėtų profesionaliai teikti teisines konsultacijas.

Profesionalūs ilgametę patirtį turintys Teisės Klinikos teisininkai Nerijus Strikulys bei doc. dr. Albertas Milinis kartu su VDU studentais, šios sutarties dėka, turės galimybę teikti nemokamas teisines konsultacijas rūmų nariams bei padėti spręsti jau susidariusias įvairias teisines problemines situacijas. Nemokamos konsultacijos vyks teisiniais klausimais, susijusiais su verslo vykdymu ir reglamentavimu verslo atstovams, taip pat įvairių nevyriausybinių organizacijų ir kitų pelno nesiekiančių juridinių asmenų atstovams, įvairioms viešosioms įstaigoms, daugiabučių namų bendrijoms, įvairios asociacijos galės nemokamą teisinę pagalbą.

Anot VDU Teisės fakulteto docento dr. Alberto Milinio, Kaune juridinės konsultacijos ar advokatų kontoros paslaugos dažniausiai mokamos. Tuo tarpu Teisės fakulteto studentai, kartu su juos prižiūrinčiais profesionaliais dėstytojais, tai darys nemokamai.

VDU Teisės fakulteto dėstytojo Nerijaus Strikulio teigimu, ši bendradarbiavimo sutartis turės esminės naudos tiek smulkiam ir vidutiniam verslui, tiek ir gabiausiems Teisės fakulteto studentams. Nerijus Strikulys įžvelgia ir pabrėžia, kad tokios sutartys bei panašūs projektai padeda vystytis verslui šiuo metu ypač konkurencingoje bei ekonomiškai sunkioje rinkoje. “Konkurencija, įvairūs partizaniniai teisiniai bei rinkodariniai žaidimai rinkoje sukelia verslininkams papildomą rūpestį, skaudulį sėkmingai plėtoti verslą, stiprinti esamas pozicijas rinkoje ir siekti savo veiklos rezultatų augimo, todėl labai svarbu žinoti kaip teisingai teisiškai žaisti esamoje rinkoje bei apsaugoti savo verslą” – teigia VDU dėstytojas bei teisininkas Nerijus Strikulys. Anot N. Strikulio labai svarbu laiku kreiptis į teisės specialistus ir pagalvoti į priekį apie galimas grėsmes bei pasėkmes.

Visus Kauno prekybos ir amatų rūmų narius kviečiame nemokamoms konsultacijoms registruotis telefonu (8-37) 751 045 arba el. paštu dek@tf.vdu.lt.

Konsultacijos vyksta Kauno miesto savivaldybės patalpose (Laisvės al. 96, 108 kabinetas), pirmadieniais nuo 9 iki 12 val.