VDU Teisės fakulteto lektorius, advokatas dr. Paulius Astromskis – vienas iš šių metų LOGIN pranešėjų

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad šiais metais didžiausiame technologijų ir inovacijų festivalyje Baltijos šalyse LOGIN savo pranešimą skaitys ir VDU Teisės fakulteto lektorius, advokatas dr. Paulius Astromskis. Jo intriguojanti tema festivalyje – „Teisė be teisininkų: neišvengiama realybė ar utopinė svajonė?“, kur dr. Paulius Astromskis kalbės apie ateities prognozes šiandienos teisininkams, teisės technologijas, naujų teisinių profesijų galimybes ir dalinsis kitomis įžvalgomis.

LOGIN festivalis yra kasmet sutraukiantis daugiau nei 6000 dalyvių iš Lietuvos ir viso pasaulio. Tai vieta, kurioje technologijų trendus nustatantys rinkos žaidėjai, verslininkai, startuoliai bei kiti kūrybingi informacinių technologijų specialistai apžvelgia naujausius išradimus, mąsto apie būsimus atradimus, dalinasi aktualiausiomis ir net keistomis idėjomis, pristato save, savo produktus ir paslaugas, užmezga naujų ryšių ir dar daugiau.

Dr. Paulius Astromskis yra iniciatorius ir įkūrėjas unikalios platformos kūrybingiems ir motyvuotiems studentams – VšĮ „Ateities teisės laboratorijos“, kur kviečia prisijungti jaunuosius teisininkus ir visus kitus, besidominčius naujovėmis, inovacijomis ir futurologiniais teisės srities tyrimais. „Nebegalėdami paneigti ar ignoruoti viso to, kas vyksta, pradėjome ir mes ruoštis tam, kas neišvengiama – technologijų invazijai į visas teisės sritis ir teisės profesiją. Subūrėme ir toliau renkame tyrėjų ir inovatorių komandą, kurie galėtų atlikti technologijų poveikio teisei tyrimus ir be viso kito formuoti gaires ateities teisei“ – minėjo iniciatyvos autorius dr. Paulius Astromskis. Jis minėjo, kad yra nepaprastai įdomu analizuoti, vertinti ir bandyti nuspėti link kur veda ir ką dar naujo gali pasiūlyti ši staigi ir precedento neturinti teisės ir teisininkų evoliucija.

http://login.lt/lt/festivalis/konferencija/pranesejai