VDU Teisės fakulteto atstovai lankėsi Ukrainos Dnipro Nacionaliniame kalnakasybos universitete

20161102_1017042016 m. lapkričio 1-2 dienomis Teisės fakulteto delegacija, vadovaujama dekano doc. Tomo Berkmano, dalyvaujant prodekanei prof. Editai Gruodytei ir doc. Albertui Miliniui, su vizitu lankėsi Ukrainos Dnipro Nacionalinio kalnakasybos universiteto (NKU) Teisės fakultete. NKU yra vienas didžiausių ir ilgiausiai veikiančių universitetų Dnipro mieste ir regione, įkurtas 1899 metais ir davęs pradžią visai eilei kitų aukštojo mokslo institucijų. Su NMU Teisės fakulteto atstovais buvo aptariamos įvairios bendradarbiavimo galimybės studijų, mokslo ir projektinės veiklos srityse. Susitikimo metu pasirašytos bendradarbiavimo sutarties pagrindu NMU Teisės fakultetas ir VDU Teisės fakultetas ketina bendradarbiauti organizuojant teisės magistro studijas, keičiantis studentais ir dėstytojais, kartu plėtojant mokslinius tyrimus.