VDU Teisės fakultete – parodų serija Baltijos keliui atminti

Kovo 4-31 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Teisės fakultete eksponuojama trečioji paroda, skirta Baltijos keliui atminti – svarbiam tautų vienybės ir kelio į demokratiją istoriniam faktui. Paroda organizuojama įgyvendinant  ES projektą „Remember Bacha“ (nr.101089965, CERV-2022-CITIZENS-REM, European Rememberance), kuriuo siekiama moksliškai išanalizuoti iškilių piliečių veiklą kovojant su totalitarizmu, kaip europietiškumo ir intensyvaus darbo dėl geresnės visuomenės pavyzdį, kovos už laisvę ir subalansuotos visuomenės atminimą.

Paroda veiks VDU Teisės fakultete (adresu Jonavos g. 66, Kaunas, pirmo aukšto koridoriuje). Paskutinioji paroda eksponuojama ją susiejant su Lietuvai ir jos demokratijai svarbiu istoriniu įvykiu–Nepriklausomybės atkūrimu. Paroda bus eksponuojama 2024 m. kovo 4-31 d.

Parodų metu lankytojai turės galimybę išvysti viso 58 fotografijas, kuriose užfiksuotos akimirkos iš trijų Baltijos valstybių: Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Parodos organizatoriai taip pat kviečia peržiūrėti trumpametražį projekto vykdytojų sukurtą filmą Baltijos keliui atminti.

Parodą galės aplankyti visi norintys darbo dienomis ir šeštadieniais nuo 8 iki 21 val.