VDU Teisės fakultete lankėsi svečiai iš Kinijos ir Baltarusijos

VDU Teisės fakultete beveik visą savaitę, gegužės 15-18 d., pagal Erasmus+ dėstytojų mobilumo programą svečiavosi dėstytojai iš Kinijos ir Baltarusijos  universitetų.

Dėstytojas dr. Dejia Lee iš Pekino Normalaus universiteto (Beijing Normal University), kurio specializacijos sritis yra teisės istorija, paskaitos studentams metu kalbėjo apie intelektinės nuosavybės teisės Kinijoje raidą bei ypatumus, o mokslinės diskusijos su dėstytojais metu pristatė Kinijos teisinę sistemą bei istoriją.

Dėstytoja doc. dr. Viktoria Sharikova iš Polotsko universiteto, kurios interesų ir tyrimų sritis yra baudžiamoji teisė bei kriminalistika, su studentais diskutavo baudžiamosios teisės Baltarusijoje, tarptautinių teisinių instrumentų taikymo nacionalinėje teisėje ypatumais, o mokslinės diskusijos su fakulteto dėstytojai metu pristatė Polotsko universitetą, Baltarusijos teisinę sistemą bei aktualius pokyčius joje.

Su vizituojančiais dėstytojais buvo aptartos tolimesnės universitetų bendradarbiavimo galimybės bei su Kinijos universitetu pasirašyta studentų mainų sutartis.