DSC_6869-195x130[1][1]Balandžio 7 d. VDU Teisės fakultetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno apskrities valstybine mokesčių inspekcija.

Sutarties tikslas – įvairiapusio tarpusavio bendradarbiavimo teisiniais, švietimo, akademiniais ir kitais klausimais skatinimas. Šalys susitaria bendradarbiauti užtikrinant galimybę dalyvauti arba rengti bendras konferencijas ir kitus renginius, organizuojant teisinės kvalifikacijos kėlimą, suteikiant galimybę studentams atlikti praktiką inspekcijoje arba susipažinti su jos veikla, darbo specifika ir t. t.

Sutartį pasirašė VDU Teisės fakulteto dekanė prof. Julija Kiršienė ir Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininko pavaduotojas, atliekantis viršininko funkcijas, Gintautas Muznikas.