VDU Teisės fakultetas bendradarbiaus su advokatų profesine bendrija „Jankauskas ir partneriai“

Gegužės 4 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektorato posėdžio pradžioje buvo pasirašyta universiteto bendradarbiavimo sutartis su advokatų profesine bendrija „Jankauskas ir partneriai“ (toliau – Advokatų profesine bendrija).

„Sutartys su socialiniais partneriais yra labai svarbios dėl studentų praktikų ir absolventų darbo vietų“, – teigia VDU rektorius prof. Juozas Augutis. Anot rektoriaus, tai taip pat leidžia koreguoti universiteto studijų programas, siekiant išugdyti kvalifikuotus specialistus bei dirbti visuomenės labui.

Advokatų profesinės bendrijos vadovaujanti partnerė Ieva Darandė pristatė, kad ši sutartis yra ne tik galimybė, bet ir didelis įsipareigojimas. „Advokatų profesine bendrija yra viena didžiausių Kaune, ją vienija 12 žmonių, nemažą dalį jų sudaro VDU Teisės fakulteto (TF) absolventai, kurie pasižymi ne tik puikiomis asmeninėmis savybėmis, bet ir profesionaliomis teisinėmis žiniomis“ , – teigia advokatė Ieva Darandė. Pagal sutartį Advokatų profesinė bendrija ir VDU įsipareigoja organizuoti bendras konferencijas, seminarus ar diskusijas, teisinės kvalifikacijos kėlimo mokymus bei suteikti galimybę VDU TF studentams atlikti praktiką, susipažinti su advokato veiklos darbo specifika ir kt.

DSC_0788-1024x681

Rektorius prof. Juozas Augutis pristatė, kad kiekviena pasirašoma sutartis universitete turi savo kuratorių, kuris stebi, planuoja ir organizuoja tarpusavio bendradarbiavimą bei rengia ataskaitas.