VDU pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Tbilisio Grigolo Robakidzės universitetu

VDU pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Tbilisyje įsikūrusiu žymaus kartvelų rašytojo, publicisto ir visuomenės veikėjo Grigolo Robakidzės vardu pavadintu universitetu (GRUNI). Susitarimą pasirašė GRUNI rektorius Mamuka Tavkhelidze, dalyvavo ir buvęs Sakartvelo Konstitucinio teismo pirmininkas bei dabartinis šio universiteto profesorius Zaza Tavadze.
„Toliau plėsime ryšius su Sakartvelu, stiprindami šios šalies euroatlantinę perspektyvą. Konkrečiai su GRUNI turėsime daug bendradarbiavimo sričių – nuo teisės ir ekonomikos iki istorijos bei komunikacijos” – atstovaudamas VDU pasirašant bendradarbiavimo susitarimą kalbėjo VDU Teisės fakulteto dekanas profesorius Dainius Žalimas.