TF studentams vasaros semestras pasibaigs Stephen A. Frost paskaitomis

11391779_10155727675770457_5082348222316893123_n[1][1]TF studentams vasaros semestras pasibaigs Stephen A. Frost paskaitomis
Nuo birželio 15 d. Teisės fakulteto studentai klausys paskaitų ciklo „Patikėjimo ir jungtinės veiklos teisė“ kurį dėstys Hinshaw & Culbertson LLP firmos verslo advokatas Stephen A. Frost – ilgametis VDU Teisės fakulteto vizituojantis profesorius.

Dr. Stephen A. Frost yra savo srities profesionalas, turintis daugiau nei 25 metų teisinio ir finansinio darbo patirtį, atstovaujant įmonių savininkus ir investuotojus verslo įmonių steigimo, veiklos optimizavimo, restruktūrizavimo ir skaidymo klausimais, ypač mokesčių teisės srityje.

Nuo 2006 metų  Stephen A. Frost dirba apie 500 teisininkų vienijančioje teisinių paslaugų įmonėje Hinshaw & Culbertson LLP, savo veiklą išvysčiusioje 12 JAV valstijų, kur projektuoja ir įgyvendina sudėtingas mokesčių planavimo bei turto valdymo strategijas verslo ir didelės vertės turto turėtojams, įskaitant padalinto intereso, neatšaukiamo gyvybės draudimo, labdaros ir kt. trastų (angl. trust) kūrimą. Taip pat advokatas administruoja jau sukurtus trastus, prižiūri, kad būtų gautos planuotos pajamos ir išnaudotos visos įmanomos mokesčių optimizavimo galimybės, pataria šeimoms turto valdymo klausimais netekus artimojo.

Stephen A. Frost yra Ilinojaus ir Misūrio valstijų advokatūros asociacijų narys, taip pat aktyvus visuomeninėje veikloje.  Nuo 2002 m. metų Stephen A. Frost  užima nepastovias profesoriaus pareigas (adjunct professor) JAV DePaul universitete, kuriame dėsto turto mokesčių teisę.

Stephen A. Frost yra Lietuvai ir VDU atsidavęs profesorius. Tik atvykęs į Lietuvą profesorius pradėjo mokytis lietuvių kalbos , yra šiek tiek pramokęs kalbėti  ir rašyti lietuviškai, taip pat teikia paramą VDU Teisės fakulteto studentams.  Jis yra Stephen A. Frost lyderystės stipendijos mecenatas.

Daugiau apie dr. Stephen A. Frost galima pasiskaityti čia:
http://www.hinshawlaw.com/attorneys-Stephen-Frost.html