Teisės fakulteto studentams – vardinė notarės V. Jarienės stipendija

 

VDU Teisės fakultete įsteigta vienkartinė notarės Virginijos Jarienės vardinė stipendija, skirta gabiems ir talentingiems fakulteto studentams paremti. Stipendija įsteigta bendradarbiavimo su Kauno 4-uoju notaro biuru pagrindu, siekiant įvertinti studentus už įdėtas pastangas ir paskatinti juos siekti dar geresnių rezultatų savo tolimesnėje profesinėje veikloje.

Vardinė stipendija bus skiriama Teisės fakulteto studentui arba studentams už geriausią baigiamąjį darbą civilinės teisės srityje, taip pat įvertinus atitinkamo studento ar studentų akademinius pasiekimus bei visuomeninę veiklą. Kandidatus į vardinę stipendiją svarstys komisija, sudaryta iš Kauno 4-ojo notaro biuro, VDU Teisės fakulteto bei VDU Žinių ir technologijų perdavimo centro atstovų. Stipendija bus įteikiama absolventų diplomų įteikimo šventėje.

„Jauniems žmonėms būtina padėti siekti išsikeltų tikslų ir prasmingų rezultatų. Tikimės, jog ši stipendija paskatins studentus tapti savo srities profesionalais, toliau tyrinėti ir skleisti pažangias idėjas“, – viliasi notarė V. Jarienė.