Teisė nuo studijų iki profesijos aukštumų

Būsimas studente,

Jei svajoji vieną dieną apsivilkti teisėjo mantiją, tapti advokatu, padėti klientams spręsti teisines problemas ir atstovauti jų interesams bylose, tapti prokuroru, atstovauti valstybės interesams bei kovoti už teisingumą, o galbūt tapti vienu iš Europos Žmogaus Teisių Teismo teisėju ir užtikrinti žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių pagarbą bei apsaugą, tuomet sužinok nuo ko viskas prasideda.

Kviečiame Tave į VDU Teisės fakulteto organizuojamą renginį-susitikimą „Teisė nuo studijų iki profesijos aukštumų”, kurio metu pristatysime teisininko kelią nuo studijų iki populiariausių teisininko profesijų. Renginio-susitikimo metu savo patirtimi ir patarimais dalinsis pagrindinių teisinių profesijų atstovai – teisėjai, advokatai, prokurorai, bankroto administratoriai – bei teisės studijų organizatoriai, kuriems galėsite užduoti jums rūpimus klausimus.

Būtina išankstinė registracija į renginį http://teise.vdu.lt/registracija. Registruotis į renginį gali 10-12 klasių mokiniai. Renginio trukmė – apie 1 val. Renginys vyks gegužės 14 d. 12.00 val. VDU Teisės fakultete, adresu: Jonavos g. 66, Kaunas, 112 auditorijoje.