Tarptautinio verslo teisės pagrindų paskaitas skaitys Harvardo universiteto absolventas

Profesorius iš Mičigano valstijos universiteto balandžio 24 – gegužės 4 dienomis VDU TF studentams skaitys Tarptautinio verslo teisės pagrindų paskaitas. Šis profesorius yra Harvardo teisės mokyklos, kurioje buvo ir Harvardo aplinkosaugos teisės apžvalgos redaktoriumi, absolventas. Beje, Harvardo universitetą jis baigė su pagyrimu.

13178537_10156997597305457_512391229937231444_n[1]

Po teisės mokyklos baigimo D.Barnhizer keletą metų dirbo teisėjo padėjėju. Profesorius D.Barnhizer turi darbo patirties teisinėse firmose Hogan & Hartson bei Cadwalader, Wickersham & Taft, kur atstovavo klientų interesus teisminiuose ginčuose. Prieš pradėdamas dirbti Mičigano valstijos universito Teisės fakultete jis dirbo Amerikos universiteto Vašingtono teisės mokykloje. Čia jis dėstė teisės metodologiją: teisinį pagrindimą, tyrimus bei rašymą. Mičigano valstijos universitete profesorius dėsto sutarčių teisę, sutarčių teoriją, įmonių teisę, vertybinių popierių teisę bei teisės istoriją.
Šiuo metu profesorius taip pat yra bendros Mičigano valstijos universiteto ir Lenkijos Balstogės universiteto Teisės fakulteto vasaros studijų programos direktorius.
Daugiau apie profesorių http://www.law.msu.edu/faculty_staff/profile.php?prof=4