Šventiniai sveikinimai nuo VDU TF Teisės klinikos!

Gerbiamieji,

Laukdami didžiųjų metų švenčių džiaugiamės įsibėgėjusia VDU Teisės fakulteto, Teisės klinikos veikla.

2018 metais pasirašytos dvi naujos bendradarbiavimo sutartys su Kauno rajono savivaldybe ir Kauno mokslo ir technologijų parku. Jau vyko piliečių ir įmonių išvažiuojamosios konsultacijos Kauno rajono Akademijos seniūnijoje ir Kauno mokslo ir technologijų parke. Konsultacijos buvo pakankamai konstruktyvios.

Džiugina ta aplinkybė, kad Teisės klinikos studentai buvo gana gerai pasiruošę konsultacijoms ir pateikė klientams motyvuotus atsakymus. Dalyvaudami Teisės klinikos veikloje, studentai turi puikią galimybę įgytas teorines žinias pritaikyti praktinėje veikloje. Manyčiau, kad jiems tai padeda ir pasirinkti tolimesnį teisininko profesinį kelią.

Ateinančiais metais, pirmiausiai kviečiu fakulteto ketvirtojo ir pažangiausius trečiojo kursų studentus, prisijungti prie tolimesnės mūsų veiklos.

Teisės klinikos vardu visą VDU akademinę bendruomenę ir studentus sveikiname su Šv. Kalėdomis ir tegul jų stebuklo džiaugsmas prisipildo Jūsų namus.

Tebūna Jums sėkmingi ir laimingi Naujieji Metai.

VDU Teisės klinikos vadovas,

Doc.dr. Albertas Milinis