Su tarptautinės prekybos ir investavimo teisės subtilybėmis VDU Teisės fakulteto studentus supažindins dėstytojas iš Liuksemburgo universiteto

2017 m. balandžio 10 – 20 d. VDU Teisės fakultete svečiuojasi dėstytojas Johannes Hendrik Fahner iš Liuksemburgo universiteto. Jis dėstys dalyką „Tarptautinės prekybos ir investavimo teisė“.

2009 m. J.Fahner įgijo istorijos bakalauro laipsnį, 2011 m. – teisės bakalaurą. 2013 m. Utrechto universitete J. Fahner baigė Tarptautinių santykių magistro studijas, o 2014 m. Amsterdamo universitete įgijo tarptautinės viešosios teisės magistrą. Studijų metu J.Fahner turėjo galimybę išvykti pagal mainų programas į Panthéon-Assas universitetą Paryžiuje bei Kolumbijos universitetą Niujorke.

Šiuo metu J.Fahner, vadovaujamas Prof. Matthew Happold (Liuksemburgo universitetas) ir Prof. Pieter Jan Kuijper (Amsterdamo universitetas), atlieka disertacinį tyrimą tarptautinės teisės srityje (Tema: Intensity of Review in International Adjudication: A Comparative Analysis of Deference).

Fahner yra tokių organizacijų kaip Society of International Economic Law (SIEL), Postgraduate and Early Professionals/Academics Network (PEPA), Liuksemburgo Jaunųjų Tyrėjų Asociacija narys.

Dėstytojas J.Fahner yra laipiojimo uolomis (Indoor Wall Climbing Instructor) instruktorius.

J.Fahner puikiai šneka anglų, vokiečių, prancūzų ir olandų (gimtoji) kalbomis.

Daugiau informacijos apie dėstytoją J.Fahner rasite: