Prasidėjo registracija į sporto ir meninės veiklos užsiėmimus

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir pradėti lankyti sporto ir (ar) meninės veiklos užsiėmimus, kuriuos atitinkamai organizuoja VDU Sporto ir Menų centras 2022 / 2023 m. m. rudens semestre.

Visi VDU studentai gali lankyti sporto ar meno kolektyvų veiklų užsiėmimus nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja (pvz.: studijuodami lietuvių filologiją galite lankyti VDU Žemės ūkio akademijos tautinių šokių kolektyvo „Sėja“ užsiėmimus ir pan.).

Sporto ir Menų centrų vykdomi užsiėmimai VDU studentams – nemokami. Galima registruotis į kelis užsiėmimus, tad kviečiame aktyviai prisijungti prie siūlomų veiklų.

Registracijos į sportinės arba meninės veiklos užsiėmimus procedūra

Studentai, norėdami sportuoti VDU Sporto centro bazėje įsikūrusioje Akademijoje (Kauno r.) siūlomose veiklose arba prisijungti prie Menų centro kolektyvų, kurie savo repeticijas vykdo įvairiuose universiteto erdvėse Kaune, Akademijoje (Kauno r.) ar Vilniuje, tai gali padaryti užsiregistravę į atitinkamus užsiėmimus. Studentai prisijungę prie studentų savitarnos portalo turi pasirinkti skiltį Registracija atsivėrusioje meniu juostoje, paspausti mygtuką Registracija į Sporto / Menų centrą. Kitame žingsnyje Registracija į užsiėmimus priklausomai nuo to, į kokią veiklą norite užsiregistruoti, pasirinkti skiltį Sportas  arba Menai ir išsirinkti norimą sporto šaką arba Menų centro kolektyvą, prie kurio norite prisijungti, bei jį pažymėti. Pasirinkus norimą užsiėmimą, spauskite mygtuką Tęsti, perskaitykite, susipažinkite ir sutikite su taisyklėmis, ir paspausti mygtuką REGISTRUOTIS.

Užsirašius į konkrečios sportinės veiklos arba Menų centro kolektyvų užsiėmimus, juos galima matyti studentų portalo (http://studentas.vdu.ltMano užsiėmimai skiltyje. Iš pasirinktų užsiėmimų veiklos išsibraukti taip pat galima šiame portale.

Užsirašius į konkrečios sportinės veiklos ar meno kolektyvų užsiėmimus, juos reikia pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas tvarkaraštyje.

Registruotis ir išsiregistruoti iš konkrečių sportinių veiklų ar meno kolektyvų užsiėmimų galima visą 2022 / 2023 m. m. rudens semestrą.

Daugiau informacijos:

Apie sportinės veiklos registraciją ir užsiėmimus

Apie registraciją į meno kolektyvų veiklas ir jų užsiėmimus

  • VDU Menų centras
  • Adresas S. Daukanto g. 27-206, 44249, Kaunas
  • Telefonas +370 659 61 737 (tik darbo valandomis)
  • El. paštas menu.centras@vdu.lt
  • Internetinis puslapis http://menucentras.vdu.lt