Prasideda registracija į Menų bei Sporto centro veiklas

Kviečiame visus Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir prisijungti prie VDU Sporto ir Menų centrų organizuojamų meninės veiklos ir (ar) sporto užsiėmimų 2023/2024 m. m. rudens semestre.

Sporto ar meno kolektyvų veiklų užsiėmimus gali lankyti visi VDU studentai, nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja (pvz.: studijuodami teisę galite lankyti VDU Žemės ūkio akademijos studentų mišraus choro „Daina“ užsiėmimus). Visi užsiėmimai ir veiklos VDU studentams – nemokami. Galima registruotis į kelis užsiėmimus, tad kviečiame aktyviai prisijungti prie Menų ar Sporto centro kolektyvų ir jų siūlomų veiklų, taip prasmingai, aktyviai bei kultūringai praleidžiant savo laisvalaikį.

Registracija į Menų centro veiklas

Studentai, norėdami vaidinti, šokti, dainuoti ar groti turi prisijungti prie vieno iš VDU Menų centro kolektyvų, veikiančių Kaune, Akademijoje (Kauno r.) ar Vilniuje veiklos. Tai padaryti galima užsiregistravus į vykdomus užsiėmimus. Studentai prisijungę prie studentų savitarnos portalo turi pasirinkti skiltį Registracija, esančią meniu juostoje. Atsidariusioje juostoje reikia paspausti mygtuką Registracija į Sporto / Menų centrą. Kitame žingsnyje Registracija į užsiėmimus pasirinkite Menai  ir išsirinkti norimą kolektyvą bei jį pažymėti. Pasirinkus norimą užsiėmimą, spausti mygtuką Tęstipaspauskite Sutinku su taisyklėmis ir mygtuką REGISTRUOTIS.

*Tokiu pačiu būdu galite registruotis ir jungiantis per nuorodą menucentras.vdu.lt/registracija/

Užsirašius į konkretaus VDU Menų centro kolektyvų užsiėmimus juos galima matyti studentų portalo Mano užsiėmimai skiltyje. Iš pasirinktų kolektyvų veiklos išsibraukti, taip pat, galima portale.

Užsirašius į konkrečius VDU Menų centro kolektyvų užsiėmimus, juos galima pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas kolektyvų tvarkaraščiuose.

Registruotis ir išsiregistruoti į konkrečius sportinės veiklų ar meno kolektyvų užsiėmimus galima visą 2023/2024 m. m. rudens semestrą.

Daugiau informacijos – VDU Menų centras

Registracija į Sporto centro veiklas

Visi VDU studentai, kurie nori sportuoti VDU Sporto centro bazėse (Studentų g. 11 ir Studentų g. 9A, Akademijoje, Kauno r.), gali užsiregistruoti į užsiėmimus.

Studentai, norintys užsiregistruoti į VDU Sporto centro veiklos užsiėmimus, turi prisijungti prie studentų savitarnos portalo ir meniu juostoje pasirinkti skiltį Registracija. Atsidariusioje juostoje reikia paspausti mygtuką Registracija į Sporto / Menų centrą. Kitame žingsnyje Registracija į užsiėmimus pasirinkite Sportas. Šioje skiltyje reikia išsirinkti norimą sporto šaką, ją pažymėti ir spausti mygtuką Tęsti ir paspauskite Sutinku su taisyklėmis ir mygtuką REGISTRUOTIS. 

*Tokiu pačiu būdu galite registruotis ir jungiantis per nuorodą sportas.vdu.lt/registracija/.

Sporto šakų, į kurias užsirašė, užsiėmimus studentas matys studentų portaleMano užsiėmimai skiltyje. Iš pasirinktų užsiėmimu išsibraukti, taip pat, galima studentų portale.

Sportinės veiklos užsiėmimus, į kuriuos užsiregistravote, pradėti lankyti reikia artimiausiu metu, kuris yra nurodytas užsiregistravus.

Registruotis ir išsiregistruoti į konkrečius sportinės veiklų ar meno kolektyvų užsiėmimus galima visą 2023/2024 m. m. rudens semestrą.

Daugiau informacijos – VDU Sporto centras