Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su notare V. Jariene

Rugpjūčio 30 d. Vytauto Didžiojo universitetas pasirašė ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis su notare Virginija Jariene (Kauno miesto 4-asis notaro biuras), kuriomis įtvirtinti VDU ir notarės tikslai siekti įvairiapusio bendradarbiavimo ir socialinės partnerystės teisiniais, švietimo, akademiniais ir kitais klausimais.

Sutarčių pagrindu notarė įsipareigojo ne tik suteikti savanorišką ir neatlygintiną finansinę paramą Teisės fakultetui bei VDU Žinių ir technologijų perdavimo centrui, bet ir įsteigė vardinę stipendiją gabiausiems Teisės fakulteto studentams.

Pasirašyti sutartis paskatino noras siekti tęstinio glaudesnio bendradarbiavimo, kuris realizuotųsi naujomis idėjomis, tyrimais, projektais, prasmingais renginiais, abipusiai naudingu notarės ir VDU keitimusi patirtimi. VDU mokslo paslaugų vadybininkės Mildos Žaliauskaitės teigimu, šis bendradarbiavimas ne tik suteiks galimybes teisės studentams iš arčiau susipažinti su notarinio darbo specifika, bet ir padės įvertinti gabius, talentingus studentus už įdėtas pastangas, paskatins siekti dar geresnių rezultatų, tapti savo srities specialistais.