Max Planck instituto (Liuksemburgas) dėstytojas supažindins TF studentus su ES civilinio proceso subtilybėmis

12143266_10156217068455457_8970361305736603433_nSpalio 19 – 28 dienomis VDU Teisės fakulteto studentams dalyko “ES civilinis procesas” paskaitas skaitys dėstytojas Vincent Richard iš Max Planck Instituto (Liuksemburgas).

Dėstytojas Vincent Richard yra doktorantas Max Planck Institute. Jo mokslinių tyrimų sritis yra sprendimo už akių institutas Europos ir tarptautinėje privatinėje teisėje (angl. default judgments in European and private international law).

Dėstytojas Vincent Richard 2011 m. įgijo teisės magistro laipsnį Tarptautinės privatinės teisės ir tarptautinės verslo teisės srityje Paryžiaus Panthéon-Assas Universitete.

Dėstytojas Vincent Richard Liuksemburgo universitete bei Lotaringijos universitete (Université de Lorraine) dėsto Tarptautinę privatinę teisę, Civilinę teisę bei Civilinę atsakomybę. Vytauto Didžiojo universitete dėstytojas lankysis pirmą kartą.

Daugiau apie dėstytoją: