Kviečiame dalyvauti renginyje „Mano karjera 2022: ko tikisi darbdavys?”

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Karjeros centras lapkričio 15 dieną kviečia studentus, absolventus bei VDU bendruomenę dalyvauti renginyje „Mano karjera 2022: ko tikisi darbdavys?“ 

Karjeros dienoje Jūsų lauks informatyvūs ir įtraukiantys specialistų pranešimai, patarimai, karjeros kūrimo klausimais, užsienio studentų pasidalinimai savo patirtimis apie įsidarbinimo galimybes Lietuvoje bei įmonių ir organizacijų mugė. Šio renginio metu galėsite užmegzti naudingus ryšius ir kontaktus, taip pat turėsite galimybę sudalyvauti įmonių ir organizacijų vykdomuose pokalbiuose ir atrankose į realias esamas darbo ar praktikos pozicijas. Tai puiki proga ne tik išgirsti naudingos informacijos, susipažinti su įmonių ir organizacijų siūlomomis galimybėmis, bet ir šansas atrasti norimą praktikos ar darbo vietą.

Šių metų pagrindinė karjeros dienos tema – svajonių darbuotojas darbdavio akimis. Kiekvienas besiruošiantis darbo pokalbiui žino, jog į pokalbį negalima vėluoti, reikia iš anksto pasidomėti darbo vieta ir pozicija, kurioje norite įsidarbinti, apgalvoti klausimus, kuriuos galėsite užduoti potencialiam darbdaviui. Tačiau tai tik keli svarbūs aspektai – įsidarbinimo kultūra bei darbo rinkos tendencijos nuolat kinta, todėl svarbu žinoti, kas labiausiai patraukia darbdavio dėmesį, kaip ir kokio darbuotojo ieško šiuolaikinė organizacija. Būtent šioje karjeros dienoje sieksime išsiaiškinti, kaip tinkamai pristatyti save, kokių klaidų vengti ir kaip drąsiai bei sėkmingai įsilieti į darbo rinką. 

Nemokama virtuali CV klinika 

Susikūrėte savo gyvenimo aprašymą (CV) ir norite pasitarti bei išgirsti konsultanto nuomonę? Atsiųskite mums savo CV el. paštukarjera@vdu.lt, o VDU Karjeros centro konsultantai jį peržiūrės, pakomentuos, pateiks pastabas bei patarimus, kaip patobulinti CV, kad jis būtų patrauklus ir atitiktų visus reikalavimus! 

Programa

  • VDU Karjeros centras (Studentų reikalų departamentas)
  • Adresas: K. Donelaičio g. 52-108, LT-44244 Kaunas
  • El. paštas: karjera@vdu.lt
  • Telefonas: (8 37) 327 983