ES ir lyginamosios bendrovių teisės paskaitas VDU TF studentams skaito dr. Arkadiusz Radwan

arkadiusz-radwan02Spalio 3 – 10 dienomis VDU Teisės fakulteto studentams dalyko “ES ir lyginamoji bendrovių teisė” paskaitas skaitys dr. Arkadiusz Radwan iš Krokuvos ekonomikos universiteto.
Dėstytojas Arkadiusz Radwan daktaro laipsnį įgijo Jagielonijos universitete (Lenkijoje). Jis dirbo tyrėju Niujorko universiteto Teisės mokykloje ir postdoktorantu Hamburgo universiteto Teisės ir ekonomikos institute. Arkadiusz Radwan dėstė Jagielonijos universitete, Krokuvos ekonomikos universitete ir Ržešovo universitete. Kaip vizituojantis dėstytojas, paskaitas skaitė įvairiuose užsienio universitetuose, įskaitant LUISS Guido Carli universitete (Roma, Italija), Babes-Bolyai universitete (Klužas-Napoka, Rumunija), Nacionaliniame Ivan Franko universitete (Lvovas, Ukraina).
Arkadiusz Radwan yra Krokuvos Allerhand teisės studijų instituto (Krakow-based Allerhand Institute of Advanced Legal Studies) įkūrėjas ir prezidentas. Jis yra Europos bendrovių teisės centro (Center for European Company Law) patarėjų tarybos narys. Dėstytojas taip pat yra praktikuojantis advokatas, specializuojasi arbitražo ir verslo teisės srityse.
Arkadiusz Radwan yra dažnas tarptautinių konferencijų dalyvis, atstovauja Lenkiją viešuose debatuose, ekspertų grupėse bei konsultuojant bendrovių teisės klausimais.
Daugiau apie dėstytoją: