Derybų įgūdžių studentus mokys Arkanzaso universiteto (JAV) profesorius Christopher Rowand Kelley

13307285_10157053223180457_6934956672784466507_n[1]2016 m. gegužės 30 – birželio 8 d. derybų įgūdžių VDU Teisės fakulteto studentus mokys Arkanzaso universiteto (JAV) profesorius Christopher Rowand Kelley.
Arkanzaso universitete profesorius dėsto dalykus, numatytus agronomijos teisės ir doktorantūros studijų programose. Jo dėstomi dalykai yra Tarptautinės agronomijos teisės problemos, Administracinė teisė, Tarptautinės derybos, Tarptautinis komercinis arbitražas ir kiti.
2005 m. C.R.Kelley dalyvavo tarptautinėse stažuotėse Charkove (Ukrainoje) ir 2011 m. Chisinau (Moldovoje). Abi stažuotės buvo finansuojamos „Fullbright“ projektų. Profesorius dėsto derybų ir teisinio rašymo kursus anglų kalba Ukrainos, Moldovos, Baltarusijos ir Lietuvos universitetuose, advokatų kontorose, nevyriausybinėse organizacijose, verslo įmonėse. Jis taip pat dėstė Kazachstane ir Rusijos Federacijoje, buvo pirmasis JAV profesorius, dėstęs Baltarusijos valstybiniame universitete, Teisės fakultete, Minske.
Jis yra Kijevo Taraso Ševčenkos Nacionalinio universiteto (Ukraina) narys. Pastarajame universitete dėsto Teisės fakulteto teisės magistrantūros programų dalykus. Jis taip pat yra Inyurpolis teisės firmos konsultantas Charkove, Ukrainoje.
C.R.Kelley yra įvairių organizacijų narys: Amerikos advokatų asociacijos (American Bar Association), Fullbright Asociacijos Direktorių Tarybos narys (Board of Directors of the Fulbright Association), darbo grupės, dirbančios su Rusija ir Ukraina narys (Section‘s Working Group on Russia and Ukraine), vyriausiasis patarėjas Rusijos/Eurazijos Komiteto grupėje (the Section Russia/Eurasia Committee) ir kt. Jis taip pat įvairių taptautinių mokslo žurnalų redakcijų kolegijų narys, tarp jų „Baltic Journal of Law and Politics“ (Vytauto Didžiojo Universitetas) ir „Law and Civil Society“ (leidžiamas Kijevo Taraso Ševčenkos universiteto, Ukraina).
Profesorius yra gausybės mokslinių straipsnių autorius. Už darbus agronomijos teisės srityje yra apdovanotas Amerikos Agronomijos Teisės Asociacijos (American Agricultural Law Association‘s Distinguished Service Award).
Prieš pradėdamas dirbti Arkanzaso universitete, C.R.Kelley 15 metų dirbo teisinį darbą didelėse Minesotos, Arkanzaso, Džordžijos ir Kolumbijos teisinėse kontorose. Jis taip pat dirbo advokatu Misisipėje. Savo kaip teisininko karjerą pradėjo Minesotos Generalinėje Prokuratūroje (Solicitor General‘s Office of Minnesota Attorney General).