Britų profesorius Timothy S.Kaye sugrįžta dėstyti deliktų teisės

Birželio 1–10 d. žymus britų profesorius Timothy S. Kaye Teisės fakulteto studentams dėstys kursą Deliktų teisė.

Intensyvių paskaitų ciklo metu bus gilinamasi į deliktų teisės funkciją ir tikslus, analizuojami deliktinės atsakomybės reguliavimo principai lyginamuoju aspektu. Kurso metu, naudojant unikalią, paties profesoriaus sukurtą internetinę knygą (webby book), bus nagrinėjamos tokios deliktinės atsakomybės temos kaip pareiga būti rūpestingam ir apdairiam, atsakomybės už kitų asmenų padarytą žalą, atlygintinos žalos ribojimas, deliktinės atsakomybės netaikymas ir atleidimas nuo deliktinės atsakomybės.

11377345_10155650524845457_517656985442555883_n[1][1]Profesoriui Kaye Teisės mokslų daktaro vardas buvo suteiktas 1991 m. Warwick universitete (Jungtinė Karalystė).

Prof. Kaye turi ilgametę akademinio bei praktinio darbo patirtį: prieš pradėdamas dėstyti Stetsono universiteto Teisės mokykloje (JAV), jis ilgą laiką dirbo Birmingamo universitete (Jungtinė Karalystė), buvo vizituojantis profesorius Vokietijos bei kituose Jungtinės Karalystės universitetuose. Profesorius taip pat kurį laiką sėkmingai bendradarbiavo su VDU Teisės fakultetu. Be to, prof. Kaye dirbo patarėju teisės klausimais įvairiose valstybinėse institucijose (UK Government: Department for Education and Employment, Estijos Higher Education Accreditation Center, UK National Association of Estate Agents) bei privačiose organizacijose (LNAT Consortium Ltd, Croner Consulting/Wolters Kluwer). Jis yra tokių knygų kaip Blackstone’s Book of Moots bendraautorius bei vienas iš Oxford University Press National Mooting Competition ideatorių.

Pagrindinės profesoriaus tyrinėjimo sritys yra deliktų teisė ir švietimo teisė.

Daugiau informcijos apie profesorių: