Introduction to Lithuanian Law

introductiontolithuanianlaw_z1[1]Pačioje 2011 metų pabaigoje buvo išleista VDU Teisės fakulteto mokslininkų parengta knyga-vadovėlis anglų kalba Introduction to Lithuanian Law. Tai yra pirmas tokio tipo leidinys tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje, ir reikšmingas VDU Teisės fakulteto mokslininkų bendro ir pakankamai ilgo darbo rezultatas bei pasiekimas. Darbe pristatoma apibendrinta visos Lietuvos teisės sistemos apžvalga ir analizė anglų kalba. Iki šiol lietuvių kalbos nežinantys mokslininkai ir teisės praktikai, kuriems prireikdavo informacijos apie Lietuvos teisės sistemą, turėdavo pasikliauti išsibarščiusiais ir nesusistemintais duomenimis ir vertimais šioje srityje.

Tikimasi, kad atsiradus šiam leidiniui tokios problemos nebeiškils, o Lietuvos teisė taps labiau prieinama globaliame lygmenyje. Knygoje-vadovėlyje apimamas ir sisteminėje-analitinėje perspektyvoje pristatomas platus Lietuvos teisės sistemos sričių spektras: tai ir deliktinė teisė, bendrovių ir nuosavybės teisė, administracinė ir procesinė teisė, ir kt. Leidinyje siekiama ne tik skaitytojui atskleisti esminius kiekvienos srities elementus, tačiau pristatyti ir jose keliamas ar iškylančias teorines ir praktines problemas, nušviesti galimą srities vystymosi perspektyvą. Atitinkamai, nuo šiol užsienio teisės praktikai turės patikimą vedlį į Lietuvos teisės sistemą, o teisės mokslininkai ir studentai – iki šiol neturėtas galimybes integruoti žinias apie Lietuvos teisę į lyginamuosius ir kitokio pobūdžio mokslinius tyrimus ir darbus.

Daugiau informacijos apie knygos įsigyjimą rasite čia:

amazon_crave[1] logotipas[1] logas_su_virsum[1]