VDU studentų dėmesiui! Skelbiamas studijų mainų konkursas ne ES/EEE šalyse („Erasmus+“ ir VDU dvišaliai mainai)

Tarptautinių ryšių departamentas kviečia visus universiteto studentus dalyvauti konkurse vieno semestro trukmės studijų mainams į ne ES/EEE šalis pagal „Erasmus+ arba VDU dvišalių mainų programas.

Studentai, norintys dalyvauti konkurse, el. atrankos anketą (Outgoing – Application for Bilateral and Erasmus Study Exchange) turi pateikti iki 2020 m. kovo 1 d.

Atrankos kriterijai:

• studijų/ tyrimų plano užsienio Aukštojo mokslo institucijose ir studijų programos VDU suderinamumas;
  • studento motyvacija;
  • dviejų paskutinių semestrų mokymosi rezultatai (VDU mobilumo stipendijai gauti vidurkis turi būti ne mažesnis nei 8,0);
  • geros užsienio kalbos, kuria bus klausomi dalykai, žinios.

Atrinktiems studentams skiriama „Erasmus+“ arba VDU mobilumo stipendija.

Studentai bus asmeniškai informuojami apie pirmo atrankos etapo rezultatus bei kvietimą atvykti antrajam atrankos etapui – pokalbiui su atrankos komisija.

Daugiau informacijos apie studijų mainus rasite čia bei:

„Erasmus+“ studijos

Susisiekus su programos koordinatore Tarptautinių ryšių departamente:

Eglė Januškevičienė; El. paštas: egle.januskeviciene@vdu.lt; Tel. nr.: 8 37 327 981

VDU mobilumo stipendija

Susisiekus su programos koordinatoriumi Tarptautinių ryšių departamente:

Vaidas Dačiola; El. paštas: vaidas.daciola@vdu.lt; Tel. Nr.: 8 37 327 981