Studentams – Verslo praktikų centro iniciatyvos

Artėjant pavasario semestrui, VDU Verslo praktikų centras kviečia visų studijų krypčių bei pakopų studentus jau dabar registruotis į verslumą skatinančias iniciatyvas „Entreprenerio akademija“ bei „Verslumo laboratorijos“.

„Džiaugiamės praėjusio rudens semestro rezultatais, kai pastarosiose iniciatyvose iš viso sudalyvavo arti 150 studentų iš daugiau nei 30 skirtingų studijų krypčių. Šiuo metu esame išsikėlę pagrindinį tikslą – į savo iniciatyvas įtraukti studentus iš kuo daugiau skirtingų studijų programų. To siekiame norėdami realiais pavyzdžiais studentams parodyti, kuo verslumo kompetencijos jiems naudingos tiek asmeniniam tobulėjimui, tiek ir profesiniame/karjeros kelyje, neatsižvelgiant į jų studijuojamą dalyką. Taip pat mūsų praktika rodo, jog kuo didesnis tarpdiscipliškumas studentų tarpe dirbant komandose, tuo labiau į sprendžiamas problemas studentai pažiūri iš skirtingų pozicijų, papildydami vieni kitus – taip jiems suteikiamas didesnis pažinimo bei suvokimo lygis, kartu išlaisvinant kūrybiškumą“, – patirtimi dalijosi VDU Verslo praktikų centro direktorius dr. Osvaldas Stripeikis.

Centro vadovas studentus, norinčius praktiškai susipažinti su verslumo kompetencijomis (savęs vertinimu, komandiniu darbu, kūrybiškumu, veiklumu, problemų sprendimų bei ryšių mezgimu), kviečia sudalyvauti „Entreprenerio akademijos“ trijų dienųintensyviame mokymų cikle, kuris vyks vasario 10-12 dienomis, nuo 10.00 iki 17.00 val. Mokymų metu studentai turės galimybę išgirsti žinomų pranešėjų paskaitas, sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse bei dirbant kartu su grupių vadovais/psichologais atlikti asmenines refleksijas. Registracija į „Entreprenerio akademiją“ vyksta iki vasario 5 d., užpildant anketą VDU Verslo praktikų centro puslapyje.

Studentams, norintiems ne tik susipažinti, tačiau ir praktiškai ugdyti verslumo kompetencijas sprendžiant realius Lietuvos įmonių pateiktus atvejus, VDU Verslo praktikų centras siūlo registruotis į „Verslumo laboratorijas“. Keturis mėnesius (vasario – birželio mėn. pr.) truksiančiame mokymų cikle studentai be įmonių pateiktų atvejų papildomai turės galimybę išgirsti verslo atstovų, savo sričių praktikų paskaitas, susipažinti su metodikomis, padedančiomis spręsti minėtus atvejus, konsultuotis su ekspertais ir kt.Pirmieji „Verslumo laboratorijų“ mokymai vyks išvažiuojamoje stovykloje Jadagonyse, Kauno raj., vasario 26-28 dienomis. Norėdami dalyvauti šioje iniciatyvoje, studentai raginami registruotis iki vasario 18 d., užpildant anketą VDU Verslo praktikų centro puslapyje. Tiek į „Entreprenerio akademiją“, tiek ir į „Verslumo laboratorijas“ – dalyvių skaičius ribotas.

„Šiuo metu baiginėjame susitikimus su įmonėmis, kurios savo atvejus pateiks studentams „Verslumo laboratorijų“ metu. Galiu tik patikinti, kad studentų, kurie dalyvaus šioje iniciatyvoje, laukia labai įdomus ir tuo pačiu intensyvus laikas. Greitu metu supažindinsime su įmonėmis bei jų atvejais“, – teigė dr. Osvaldas Stripeikis.

Naujienos apie VDU Verslo praktikų centro iniciatyvas skelbiamos centro svetainėje ir„Facebook“ puslapyje.