VDU Mokslo metų pradžios šventė

Rugsėjo 2 d. kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenę į Mokslo metų pradžios šventę Kaune ir Vilniuje. Švęskime mokslą, naujas pradžias ir daug žadantį metų bei gyvenimo laiką!

Kaune pradėsime 14 val. susitikdami prie Vytauto Didžiojo paminklo. Čia vyks įsimintinas universiteto pasisveikinimas, kurį lydės bendra universiteto eisena iki Studentų skvero, kur mėgautis koncertu kvies VDU Muzikos akademijos dėstytojas Mantas Jankavičius.

Norintys dalyvauti Šv. Mišiose 12 val. susitinka Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje (Vilniaus g. 1).

Vilniuje Mokslo metų pradžios šventė prasidės 10 val. VDU Švietimo akademijoje (T. Ševčenkos g. 31, fojė).

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.