Studijų programų komitetai
Vientisųjų studijų programos „Teisė“ komiteto sudėtis:
Studijų programos komiteto vadovas Tomas Berkmanas – docentas, VDU TF
Nariai:
Aušrinė Pasvenskienė – docentė, prodekanė, VDU TF
Neringa Palionienė – prodekanė, VDU TF
Edita Gruodytė – profesorė, prodekanė, VDU TF
Saulė Milčiuvienė – docentė, VDU TF
Jurgita Grigienė – docentė, VDU TF
Albertas Milinis– docentas, Teisės klinikos vadovas, VDU TF
Judita Nagienė – absolventų atstovė, LR krašto apsaugos ministerija
Aurimas Kavaliauskas – darbdavių atstovas, Kilo grupė, UAB
Ieva Sinevičiūtė – studentų atstovė, VDU TF
Bakalauro studijų programos „Teisė ir finansai“ komiteto sudėtis:
Studijų programos komiteto vadovė Aušrinė Pasvenskienė – docentė, prodekanė, VDU TF
Nariai:
Tomas Berkmanas – docentas, VDU TF
Neringa Palionienė – prodekanė, VDU TF
Edita Gruodytė – profesorė, prodekanė, VDU TF
Saulė Milčiuvienė – docentė, VDU TF
Jurgita Grigienė – docentė, VDU TF
Renata Legenzova – docentė, Finansų katedros vedėja, VDU EVF
Asta Gaigalienė – docentė, VDU EVF
Mindaugas Nauckūnas – absolventų atstovas
Raminta Ochmanaitė – studentų atstovė, VDU TF
Magistrantūros studijų programos „Tarptautinio verslo ir technologijų teisė“ komiteto sudėtis:
Studijų programos komiteto vadovė Edita Gruodytė – profesorė, prodekanė, VDU TF
Nariai:
Tomas Berkmanas – docentas, VDU TF
Neringa Palionienė – prodekanė, VDU TF
Saulė Milčiuvienė – docentė, VDU TF
Jurgita Grigienė – docentė, VDU TF
Darius Morozas – absolventų atstovas, UAB DAT LT, Teisės departamento vadovas
Akvilė Remezaitė – studentų atstovas, VDU TF
Magistrantūros studijų programos „Baudžiamoji ir verslo teisė“ komiteto sudėtis:
Studijų programos komiteto vadovė Edita Gruodytė – profesorė, prodekanė, VDU TF
Nariai:
Tomas Berkmanas – docentas, VDU TF
Neringa Palionienė – prodekanė, VDU TF
Aušrinė Pasvenskienė – docentė, prodekanė, VDU TF
Albertas Milinis – docentas, VDU TF
Darius Valkavičius – darbdavių atstovas, Kauno apygardos prokuratūra
Laura Samoškaitė – studentų atstovė, VDU TF