VDU Teisės fakulteto mokslininkai išleido atnaujintą leidinį „Ikiteisminis tyrimas: procesiniai, kriminalistiniai ir praktiniai aspektai“

Pristatome trijų VDU Teisės fakulteto mokslininkų išleistą atnaujintą leidinį „Ikiteisminis tyrimas: procesiniai, kriminalistiniai ir praktiniai aspektai“. Mokymo priemonė parengta atsižvelgiant į BPK pakeitimus ir papildymus, įsigaliojusius iki 2017 m. birželio 15 d., taip pat į naujausius Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo, Europos Žmogaus Teisių Teismo, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo sprendimus, susijusius su ikiteisminio tyrimo ir teisminėmis stadijomis. Daug dėmesio skiriama procesinių dokumentų rengimui pagal bendrąsias raštvedybos taisykles ir specialiąsias proceso dokumentų formos ir turinio nuorodas, aptariami atskiri ikiteisminio tyrimo procesiniai veiksmai, dažnesnės jų įforminimo klaidos. Mokymo priemonė bus naudinga studijoms ir praktiniam darbui.

AUTORIAI: ŠALČIUS MARIJUS, GRUODYTĖ EDITA, BUČIŪNAS GEDIMINAS
LEIDĖJAS: Registrų centras

Vadovėlį galima įsigyti čia.