VDU Karjeros dienos 2016“. „Mokslas + Verslas

Kovo mėnesį į Vytauto Didžiojo universitetą sugrįš „VDU Karjeros dienos 2016“ – susitikimai, seminarai, diskusijos ir kiti renginiai, skirti visiems VDU studentams, planuojantiems savo karjerą ir studijas.

Šiemet „VDU Karjeros dienos“ vyks tris dienas – tris kovo mėnesio trečiadienius: kovo 9, 16 ir 23 d. Kiekviena diena turės savo šūkį: „Verslas + Mokslas“, „Praktika + Savanorystė“ ir „Darbas + Studijos“.

Seminaruose savo patirtimi ir patarimais dalinsis, apie karjeros galimybes pasakos verslininkai, ekspertai, start-up ir kitų įmonių darbuotojai, VDU Verslo praktikų centro, AIESEC ir kitų organizacijų atstovai.

Tarp renginiuose nagrinėjamų temų – praktikos ir savanorystės galimybės, mokslo ir verslo partnerystė, karjera biotechnologijose, savanorystės svarba teisininko karjerai, jaunimo karjeros situacija bei lūkesčiai ir t. t.

„VDU Karjeros dienų 2016“ programa

Puslapis socialiniame tinkle „Facebook“