Skelbiamas konkursas atrinkti geriausius ketvirtakursius į rudens semestre vėl startuojančią Teisės kliniką

Prasidėjus naujiems mokslo metams, VDU Teisės fakultete antrąjį sezoną pradės TF Teisės klinika. Šiemet į Teisės kliniką planuojama konkurso būdų atrinkti 10 pačių geriausių ketvirtakursių.

Todėl jeigu nori išmokti rengti teisinius dokumentus, teikti teisines konsultacijas, dalyvauti sprendžiant tikrus teisinius ginčus, esi motyvuotas ir gerai besimokantis ketvirto kurso studentas, iki rugsėjo 6 d. atsiųsk savo motyvuotą prašymą el. paštu: albertas@milinisirpartneriai.lt arba dek@tf.vdu.lt.

Sėkmingai baigę du Teisės klinikos semestrus ir gavę teigiamą įvertinimą studentai turės galimybę užsiskaityti ją kaip privalomą praktiką.

Daugiau informacijos el. paštu: ausrine.pasvenskiene@vdu.lt