Profesorius iš Lojolos universiteto skaitys tarptautinės prekybos teisės paskaitas

11351164_10155650521150457_5355148860367975117_n[1][1]Birželio 1–10 d. žymus profesorius Patrick Ryan Hugg iš Lojolos universiteto (Naujasis Orleanas, JAV) Teisės fakulteto studentams dėstys kursą Tarptautinė prekybos teisė.

Intensyvių paskaitų ciklo metu bus gilinamasi į tarptautinės prekybos reguliavimo bendruosius principus, Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) vaidmenį nustatant tarptautinės prekybos reguliavimo taisykles ir sprendžiant prekybinius ginčus, nagrinėjamas Bendras susitarimas dėl tarifų ir prekybos (GATT) bei Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės sutartis (Transatlantic Trade and Investment Partnership – TTIP).

Profesorius Hugg turi ilgametę akademinio bei praktinio darbo patirtį: Lojolos universitete (JAV) profesorius dėsto nuo 1986 m., kurį laiką dirbo ir Teisės fakulteto prodekanu. 2000 m. jam buvo suteiktas McAulay Distinguished Professorship vardas, o 2003 m. profesorius buvo apdovanotas už nuopelnus mokslo srityje.

Profesorius Hugg yra vizituojantis dėstytojas Vienos (Austrija), Lisabonos (Portugalija), Stambulo Yeditepe (Turkija) bei keliuose JAV universitetuose. Jis kurį laiką buvo atsakingas už Lojolos universiteto tarptautinių programų vykdymą,o nuo 1994 m. yra Vienos universiteto vasaros teisės mokyklos direktorius.

Prof. Hugg aktyviai dalyvauja seminarinėje ir leidybinėje veikloje, nuo 2011 m. jis yra JAV Vyriausybės reikalų komiteto narys Pasaulio prekybos centre. Prof. Hugg taip pat užsiima advokato veikla Luizianos valstijos teismuose, federaciniuose teismuose bei JAV Aukščiausiajame Teisme. Pagrindinės profesoriaus tyrinėjimo sritys yra tarptautinės prekybos teisės, Europos Sąjungos teisė, federacinė teismų sistema.

Daugiau informcijos apie profesorių: