Pristatome Baudžiamosios teisės specialiosios dalies vadovėlio antrąją dalį

Pristatome dviejų universitetų, VDU ir MRU, autorių kolektyvo parengtą ir išleistą Baudžiamosios teisės specialiosios dalies vadovėlio antrąjį dalį (apimančią XXXI – XLVI baudžiamojo kodekso skyrius). Vadovėlyje taikant šiuolaikinių vadovėlių struktūrą, pateikiami esminiai nusikalstamų veikų sudėčių požymiai, gausu praktinių situacijų, teorija iliustruojama Lietuvos teismų praktika bei paliekama nemažai peno pamąstymams bei diskusijoms sprendžiant situacijas bei atsakinėjant į teorinius klausimus. Vadovėlis vertingas tiek studentams, tiek praktikams bei mokslinininkams.

AUTORIAI: GUTAUSKAS AURELIJUS, GULBINIENĖ INESA, GRUODYTĖ EDITA, FEDOSIUKAS OLEGAS, BUČIŪNAS GEDIMINAS, BILIUS MINDAUGAS, BEREIKIENĖ DAIVA, KUZMINOVAS MARIUS, MILINIS ALBERTAS, PALIOLIENĖ NERINGA, ŠALČIUS MARIJUS, ŠIBKOVAS OLEGAS, ŽIŽIENĖ SIMONA

LEIDĖJAS: REGISTRŲ CENTRAS

Vadovėlį galima įsigyti čia.