Kviečiame pasimatyti!

Mielas VDU Teisės fakulteto absolvente,

Vytauto Didžiojo universitetas tęsia tradicijas ir lapkričio 8 d. kviečia Tave ir Tavo kurso draugus sugrįžti į mylimą Alma Mater.

Lapkričio 8 dieną dalinsimės prisiminimais ir geromis nuotaikomis, įgysime naujų patirčių ir žinių, susitiksime su seniai matytais draugais ir sustiprinsime bičiulystę.

Vakarą pradėsime pasimatymu Tavo VDU Teisės fakultete, o jį pratęsime jau klasika tapusiu universiteto renginiu „Aš, alus ir dėstytojas“ su VDU profesoriumi Egidijumi Aleksandravičiumi.

• Pasimatymų data: 2018 m. lapkričio 8 d.
  • Pasimatymai Teisės fakultete: 17:30 val. susitikimas su dėstytojais ir seniai matytais kurso draugais (Jonavos g. 66-112)
  • Pasimatymai tęsis: 19:30 val. restoranas Miesto sodas (Laisvės al. 91)
  • Pasimatymų tema: „Aš, alus ir dėstytojas“ su prof. Egidijumi Aleksandravičiumi

Daugiau informacijos: vdu.lt

Būtume labai dėkingi, jei apie savo dalyvavimą praneštumėte čia: http://bit.ly/VDU-absolventu-diena-registracija

Iki pasimatymo!

Tavo Alma Mater

P.S. Kviečiame informacija pasidalinti su savo kurso draugais ir bičiuliais.