Kviečiame į mokslinę-praktinę konferenciją „Žmogaus teisių apsaugos baudžiamajame procese aktualijos ir problematika“, skirtą aktualiems ir probleminiams baudžiamojo proceso bei baudžiamosios politikos klausimams pristatyti ir diskusijai, ypač kreipiant dėmesį į žmogaus teisių apsaugos aspektus.

Pranešimus skaitys Lietuvos teisės instituto, Vytauto Didžiojo universiteto, Mykolo Romerio universiteto, Vilniaus universiteto mokslininkai, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo, Prokuratūros ir Teisingumo ministerijos atstovai, advokatai.

Konferenciją organizuoja Lietuvos teisės institutas ir Vytauto Didžiojo universitetas kartu su Kauno apygardos teismu.

Konferencijos data: 2018 m. gruodžio 13 d. Registracija prasidės nuo 09.30 val.

Konferencijos vieta: Kauno apygardos teismo konferencijų salė, A. Mickevičiaus g. 18, Kaunas, III aukštas.

Kviečiame registruotis į konferenciją internetu. Registracijai spauskite čia.

Registracija į konferenciją vyksta iki 2018 m. gruodžio 11 d. 24.00 val.

Konferencijos programa

Daugiau informacijos el. p. justinas.paliauka@teise.org