Diena su teisėju 2018 – pamatyk teisėjo darbo virtuvę iš arti!

Ar žinai, kokia yra teisėjo darbo diena? Kiek laiko teisėjas praleidžia prie kompiuterio rašydamas sprendimus, o kiek – teismo posėdžių salėje? Arba kokie klausimai su kolegomis gvildenami teisėjų pasitarimų kambariuose?

Minėdami Lietuvos teismų šimtmetį šalies teismai ir studentus kviečia tapti istorijos dalimi, skelbdami projekto „Diena su teisėju 2018“ pradžią! Jubiliejiniame, jau penktus metus žyminčiame projekte, teisės ir žurnalistikos studentai turės išskirtinę galimybę susipažinti su teisėjo profesija, iš arti pamatyti, teismo darbo virtuvę. Susidomėjai? Nedvejok!

Lietuvos teismai drauge su didžiausiais šalies universitetais – Vilniaus universitetu, Mykolo Romerio universitetu, Vytauto Didžiojo universitetu – teisės ir žurnalistikos studentus kviečia dalyvauti organizuojamame projekte „Diena su teisėju 2018“  ir laimėti galimybę dieną praleisti teisme su geriausiais šalies teisėjais ir teismų pirmininkais – PAMATYK ŠIŲ PROFESIONALŲ DARBO VIRTUVĘ IŠ ARTI!

PROJEKTO EIGA

• IKI LAPKRIČIO 12 D.norėdamas dalyvauti projekte pats arba su draugu (vienoje komandoje – daugiausiai du asmenys) užpildyk bendrą motyvacinio laiško formą ir siųsk adresu dienasuteiseju@teismai.lt.
  • LAPKRIČIO 15 D.tikrink elektroninio pašo dėžutę – sužinosi, ar esi atrinktas dalyvauti projekte.
  • IKI GRUODŽIO 7 D.suderintu laiku savo pasirinktame teisme praleisi „Dieną su teisėju“!
  • IKI GRUODŽIO 10 D.parenk trumpą (2 – 3 min.) pasirinkto formato (fotografijos, vaizdo arba kitokią prezentaciją) pristatymą tema „LIETUVOS TEISMAMS – 100!“.
    Nepamiršk – šiame pristatyme turėtų būti užfiksuotas ir istorijos motyvas. Pasižiūrėk kūrybiškai – gal nuspręsi pristatyti 100-mečio teisėją ar bylą, o gal teismas, kuriame lankaisi, turi įdomią istoriją ar architektūrą, o gal visgi tavo mintyse sukasi vaizdas, kaip teisingumas atrodys po 100 metų – viskas įmanoma!
  • GRUODŽIO 13 D. 15 val.atvyk į Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką – iškilmingame Lietuvos teismų dienos minėjimo renginyje bus apdovanoti geriausių darbų autoriai!

Daugiau informacijos apie projektą teiraukis tel. (8 5) 251 4120 arba el. paštu dienasuteiseju@teismai.lt